MÖBLER / Bord / Skrivbord 10387387
*
nr 1038 7387
Skrivbord
1960-tal, ek, längd: 161 cm, djup: 75 cm, höjd: 73 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:14:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 23:19:13
1
500 kr
12/5 07:14:02
2
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:22
-
4278 Skrivbord
Engelsk stil. Bredd: 135 cm, djup: 65 cm, höjd: 78 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:36
-
4253 Skrivbord
England, grön läerskiva. Bredd: 135 cm, djup: 74 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:02
-
3210 Skrivbord
med fristående hurts på trissor, Osvaldo Borsani &..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
3387 Skrivbord
Teak, 1960-tal. Bredd: 110 cm, djup: 55 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:30
-
5211 Skrivbord
Teak. Bredd: 150 cm. Djup: 60 cm, höjd: 76 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:16
*
Skrivbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 7387
Skrivbord
1960-tal, ek, längd: 161 cm, djup: 75 cm, höjd: 73 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 23:19:13 | 1 | 500 kr |
12/5 07:14:02 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:22 -
4278 Skrivbord
Engelsk stil. Bredd: 135 cm, djup: 65 cm, höjd: 78 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:36 -
4253 Skrivbord
England, grön läerskiva. Bredd: 135 cm, djup: 74 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:02
-
3210 Skrivbord
med fristående hurts på trissor, Osvaldo Borsani &..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58 -
3387 Skrivbord
Teak, 1960-tal. Bredd: 110 cm, djup: 55 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:30 -
5211 Skrivbord
Teak. Bredd: 150 cm. Djup: 60 cm, höjd: 76 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:16